W 250 - rocznicę KEN z dumą informujemy, że pani wicedyrektor Michalina Matuszek, pani Katarzyna Otrzonsek i pani Iwona Nowak otrzymały Nagrodę Burmistrza Miasta.
Pani dyrektor Aldona Skrzyszowska otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej!! Są to nagrody przyznawane za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej.
Gratulujemy WSZYSTKIM nagrodzonym i życzymy satysfakcji z pracy i kolejnych sukcesów!

























