14. 10. Święto Edukacji w naszej Jedynce było obchodzone uroczyście. Pani dyrektor Aldona Skrzyszowska wygłosiła krótkie przemówienie, w którym podziękowała wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi za owocną współpracę i złożyła życzenia wielu sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy i relacji opartych na szacunku oraz zaufaniu.
Podziękowania i życzenia złożyła także przewodnicząca Rady Rodziców pani Olimpia Szczęsny i wiceprzewodnicząca pani Beata Paprotny. Następnie nasi uczniowie, którzy śpiewająco wyrazili swoje uczucia do nauczycieli!
Potem odbyła się tradycyjnie część artystyczna, gala rozdania Oskarów, czyli z przymrużeniem oka występy uczniów. Młodzi artyści zebrali gromkie brawa.
Serdecznie dziękujemy pani Joannie Króliczek, pani Karinie Stacha oraz panu Radkowi Drobczykowi za przygotowanie tej uroczystości!

























