6 grudnia odbył się wyczekiwany przez wszystkie dzieci kiermasz mikołajkowo- świąteczny
- przy muzyce, w gorącej atmosferze, wspaniałej aurze zimowej, płatkach wirującego śniegu, który, jakby na życzenie delikatnie prószył i pysznych smakołykach w bajkowej scenerii, w którą zamieniliśmy przestrzeń przed szkołą.

























