Pierwszoklasiści zaprosili swoje babcie i dziadków do wspólnych gier planszowych, toru przeszkód i zumby z trenerką. Wieczór wzruszeń, radości i międzypokoleniowej miłości. Był też czas na rozmowy w szkolnych kawiarenkach, a wszystko pod hasłem "Tydzień dla zdrowia"
Zachęcamy do obejrzenia galerii!
Więcej informacji znajdziecie też na naszym szkolnym Fecebooku oraz w mediach :) (AgroNowiny)
.

























