W ostatni dzień karnawału zaprosiliśmy WYJĄTKOWYCH GOŚCI DO SZKOŁY - otworzyliśmy szkolne drzwi dla przyszłorocznych uczniów klas pierwszych i ich rodziców, pod hasłem: "Tanecznym krokiem do szkoły".
Co roku organizujemy taki dzień, jednak w tym roku postanowiliśmy zaprosić starszych uczniów i zaproszone dzieci, rodziców do współtworzenia tego wydarzenia.
Na początku spotkania pani dyr.Aldona Skrzyszowska przedstawiła rodzicom ofertę edukacyjną "Jedynki", a dzieci mogły częstować się przygotowanymi smakołykami. Potem czekało na naszych gości wiele atrakcji na hali sportowej: ciekawe układy taneczne, zajęcia plastyczne - malowanie na folii, ozdabianie maseczek karnawałowych. Wspaniałą atrakcją były zdjęcia robione z aplikacją Gogle AR 3D...nagle na naszej hali pojawiły się psy, koty, tygrysy, węże i wiele innych zwierząt
Rodzice wraz z dziećmi mogli zobaczyć wiele ciekawych miejsc w naszej szkole - sala do zajęć integracji sensorycznej miała chyba największe powodzenie. Dzieci układały klocki, wypoczywały na naszych relaksacyjnych huśtawkach, budowały zamki i twierdze. Magiczny dywan w sali nr 3 przeniósł gości w świat języka angielskiego. To było bardzo udane południe, pełne atrakcji i przygód. Zapraszamy do JEDYNKI!

























