Jest się czym chwalić!
Rafał Warło uczeń klasy 8a uzyskał tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki (pierwszy raz w historii szkoły!!!).
Euklides, Archimedes, Pascal, Newton, Einstein, Kirchhoff, Culomb, Amper, Volt, Watt, naszej Jedynki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Brawa i gratulacje należą się również Pani Klaudynie Bis, która przygotowywała Rafała do konkursu.

























