Zmiana zaczyna się od działania.
10.04.2024 w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny.
Gościliśmy najlepszych przyrodników i ekologów naszego miasta - uczniów klas trzecich.
W podsumowaniu naszego dnia towarzyszyła nam pani Joanna Kosmala
Ekodoradca w Referacie Ochrony Wód i Powietrza Urzędu Miasta Rydułtowy w ramach programu LIFE „Śląskie. Przywracamy błękit”.
Oto wyniki:
Miejsce I zajęła drużyna SP4:
Wojciech M.
Maksymilian K
Robert B.
Miejsce II-drużyna SP1:
Jessica K.-J.
Martyna K.
Jan S.
Miejsce III- drużyna SP3:
Agata P.
Nadia M.
Leon K.
Gratulujemy wszystkim super działania.
Miejski Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny klas 3
Archiwum
11-04-2024Data publikacji, 11-04-2024 Dariusz BaduraAutor, Dariusz Badura 300Ilość wyświetleń, 300
























