Przygotowania naszych uczniów do wyjazdu do Hiszpanii
idą pełną parą. Uczniowie doskonalili cyfrowe i językowe umiejętności-
między innymi poprzez mobilność online. Zgodnie z PRIORYTETAMI PROGRAMU
ERASMUS+.
Zaczynamy odliczanie!
Archiwum
14-04-2024Data publikacji, 14-04-2024 Dariusz BaduraAutor, Dariusz Badura 332Ilość wyświetleń, 332
























