Kolejny sukces naszego ucznia z Jedynki, który został laureatem konkursu zorganizowanego przez Śląski Urząd Wojewódzki.
Znowu było o nas z Rydułtów głośno w Katowicach w przepięknym Westybulu U.W. w Katowicach i to za sprawą utalentowanego Aleksandra Dzidy z klasy 6b, który otrzymał WYRÓŻNIENIE w czwartej edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Bądź świadomy! Nie każdy w sieci to Twój znajomy” z rąk samego wojewody p. Marka Wójcika oraz śląskiej kurator oświaty p. Aleksandry Dyla.
Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych klas V-VIII . Konkurencja była ogromna.
Z uczniem gratulacje przyjęli także p. Roman Kałuża i dyrektor szkoły p. Aldona Skrzyszowska.
Temat konkursu istotny w dzisiejszej rzeczywistości: bezpieczeństwo w sieci, jak chronić się przed przestępczością w cyfrowej przestrzeni oraz jak ważna jest świadomość zagrożeń.
Motywujemy naszych uczniów do różnych konkursów, żeby wszyscy mieli szansę na sukces, jeśli tylko chcą, w każdym z możliwych obszarów tematycznych. Bez presji.
Jednak cieszy nas, jeśli Konkurs ma tak ważne przesłanie.
Wydarzenie uświetnił występ kwartetu puzonowego Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.
Jeszcze raz gratulujemy Alkowi sukcesu!




























