W naszej szkole 8 i 9 maja odbyły się warsztaty dla klasy 4c i 4b pod tytułem: "Przerwa bezpieczna i relaksująca". Głównym zadaniem uczniów było przedstawienie w formie krótkich scenek: co można robić na przerwie, żeby się nie nudzić, jak ze sobą rozmawiać w realnej rzeczywistości, a nie w sieci. Warsztaty miały na celu także uwrażliwienie uczniów na życzliwość w dniu codziennym względem rówieśników, czym przypomnieli sobie Dzień Życzliwości obchodzony w naszej szkole w listopadzie 2023r. Warsztaty upamiętniliśmy na filmiku, który bierze udział w konkursie "Budujemy relacje w sieci i poza siecią...".
UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY JEDNOZNACZNIE OPOWIADAJĄ SIĘ ZA BUDOWANIEM RELACJI POZA SIECIĄ!
Link do filmiku na drive google:
https://drive.google.com/file/d/1ouAbXPD_C-s0yWFDvH3jOmb-JROhTM92/view?usp=drivesdk

























