Antonina Wdowiak z klasy 4b zajęła drugie miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno - Literackim poświęconym twórczości Adama Mickiewicza. Antonina wykonała lapbooka, który tematyką nawiązywał do bajek Mickiewicza. Praca Antosi znalazła się w ścisłej czołówce nagrodzonych prac nadesłanych z całego województwa śląskiego!!! Serdecznie gratulujemy talentu plastycznego i znakomitej znajomości twórczości dzieł naszego wieszcza narodowego.



























