Laura Krzyżowska, uczennica klasy VIa, została laureatką X Powiatowego Konkursu z Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych. Dziś miała okazję nacieszyć się sukcesem - odebrała dyplom i nagrodę książkową przekazaną przez dyrektora PODN-u w Wodzisławiu Śląskim.