Gratulujemy naszym uczennicom Emilce Bluszcz z 7b i Dominice Niesłańczyk z 8b, które uzyskały TYTUŁY FINALISTÓW w VII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KALIGRAFICZNYM IM. JANA KORZENIOWSKIEGO "PIÓREM I PAZUREM"
Poziom był bardzo wysoki!
W naszej szkole najważniejszy jest rozwój każdego dziecka, dlatego jeśli uczniowie mają chęć i uzdolnienia motywujemy do różnych konkursów, zgodnie z ich zainteresowaniami. Tym razem dwie dziewczyny przeszły trzy etapy i 7 czerwca, aż w Warszawie wzięły udział już w ostatnim ogólnoplskim. Było 106 uczestników w 3 kategoriach wiekowych.
Dziękujemy wspierającym rodzicom, którzy sponsorowali ten wyjazd!

























