Jakub Szlachta z klasy II b otrzymał tytuł II Wicemistrza Polski za zajęcie III miejsca w VII Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników. W naszej szkole 5 uczniów brało udział w konkursie, wszyscy dotarli do półfinału, Jakub został jego laureatem. Życzymy dalszych sukcesów w czytelnictwie, bo „kto nie czyta, przeżyje tylko swoje życie, czytający przeżyje więcej.”
Gratulacje dla Jakuba!
Archiwum
12-06-2024Data publikacji, 12-06-2024 Dariusz BaduraAutor, Dariusz Badura 309Ilość wyświetleń, 309
























