Chciałoby się rzec:
"Cudze chwalicie swego nie znacie"?
Mamy w naszej szkole w 1 w Rydułtowach swoje własne tradycje, które kultywujemy z sukcesem od lat!
Wspaniałe pożegnanie absolwentów na I części- BALU ÓSMOKLASISTÓW.
Tak! W Jedynce nadal się odbywa!
Rozpoczęliśmy go wspólnie uczniowie i nauczyciele polonezem z układami. Potem wspólne tańce, podziekowania, po prostu bycie ze sobą inne, niż w szkolnej ławce! A wszystko w szkolnej hali sportowej, pięknie przystrojonej! Były to chwile wzruszające i zostaną we wspomnieniach na całe życie! Bal zakończył się odcięciem symbolicznym od tarczy szkolnej z symbolem 1.
Łzy...wzruszenia!
Zobaczcie sami.
Dziękujemy RODZICOM KLAS ÓSMYCH!
Bal ósmoklasistów
Archiwum
22-06-2024Data publikacji, 22-06-2024 Dariusz BaduraAutor, Dariusz Badura 302Ilość wyświetleń, 302
























