W niedzielę 22 września przesiedliśmy się na rowery. Europejski Dzień Bez Samochodu także w Rydułtowach! Rozpoczęliśmy pod naszą szkołą, żeby wyruszyć ścieżką rowerową ulicą Bema i zakończyć przez malowniczą trasę w Łukowie Śląskim. Wśród pól i łąk bez spalin.
Słoneczna pogoda w Rydułtowach to 100% procent przyjemności...no i ta frekwencja! Ponad 100 osób wsiadło na rower: rodzinnie, uczniowie zaprosili rodziców, nauczyciele i pracownicy
I ROWEROWY RAJD JEDYNKI.
Przejechaliśmy dystans ok. 20km!
Na miejscu w Dworku czekał już cały pion zabezpieczający i gastronomiczny: było coś na słodko i słono.
Rozmowy, gry i zabawy i po prostu bycie razem.
Zielono? Było inspirująco, aktywnie, relaksacyjnie i edukacyjnie.
Dziękujemy rydułtowskiej policji p. Stańkowi za pouczający wykład nt. bezpieczeństwa podczas poruszania się po drogach, odpowiednim osprzęcie i wyposażeniu oraz eskortowanie nas.
Dodatkowo wolontariusze działali: "Solidarni z poszkodowanymi podczas powodzi".
Dziękujemy sponsorom:
Państwu: Rogosiom - najlepsze kiełbaski, Wachełka ,
Wojakom, Siedlaczek/ piekarnia oraz wypieki.
Dziękujemy za gościnność w Dworku w Łukowie Śląskim, szczególnie p. Sonii Fojcik- Hałacz.

























