Nasza szkoła od wielu lat obchodzi Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. „Poznajmy się w bibliotece” to hasło tegorocznego MMBS. Obchody tego miesiąca to okazja do nawiązania relacji, podjęcia wspólnych aktywności, promocji biblioteki szkolnej i jej działań, propagowania zainteresowania książką, rozbudzenia i kształtowania kultury czytelniczej, podnoszenia poziomu czytelnictwa, przedstawienia oferty biblioteki. W tym roku idea tego hasła bardzo dobrze wiąże się działaniami promowanymi przez Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025, który realizuje nasza szkoła. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie:
„Ubierz Mola” – konkurs plastyczny dla klas II-IV
oraz w wyzwaniu czytelniczym „Książkowy NIEKALENDARZ” dla klas IV-VII.
Zabawa czytelnicza potrwa 8 miesięcy od PAŹDZIERNIKA do MAJA. Szczegóły w bibliotece.
ZAPRASZAMY!

























