W dniu 16 października 2024 roku w naszej szkole odbyła się wyjątkowa akcja bicia rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy organizowana w ramach ogólnopolskiej akcji.
Akcja jest jedną z aktywności organizowanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (WOŚP). 16 października jest zaś datą symboliczną, ponieważ w tym dniu obchodzony jest Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Dzięki takim inicjatywom dzieci zdobywają nie tylko cenne umiejętności, ale również budują poczucie odpowiedzialności za zdrowie i życie innych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, wspaniałą współpracę i chęć zdobywania wiedzy!

























