Nasza uczennica Antosia Wdowiak została finalistką III Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno- Językowego "Dobry ruch- zdrowy duch", zorganizowanego przez WOM w Rybniku. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu książeczki w języku angielskim, w której Uczniowie wyjaśniają, czym jest dla nich dobre samopoczucie, jak rozumieją szczęście i sukces oraz
dlaczego uważają, że ich własne samopoczucie ma kluczowe znaczenie w życiu.
Pomimo ogromnej konkurencji, bo w konkursie wzięło udział aż 398 uczestników z całego województwa, Antosia znalazła się w zacnym gronie 10 finalistów zaproszonych do udziału w finałowej gali. Gratulujemy Antosi i życzymy dalszych sukcesów literacko- językowych!

























