Dziś uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w akcji profilaktycznej, która ma na celu zwiększenie świadomości w zakresie bezpiecznych i odpowiedzialnych zachowań podczas przerw szkolnych.
Dzieci chętnie brały udział w proponowanej formie zajęć i ochoczo omawiały właściwe postępowanie podczas międzylekcyjnych przerw.
Zgodnie zaakcentowały zgodę i akceptację proponowanych zachowań.
Wierzymy, że od dziś będą je godnie reprezentować 


























