Miło nam ogłosić, iż podczas wczorajszego Miejskiego Przedszkolnego Konkursu Muzycznego "Świąteczne Nutki'', reprezentantka naszego oddziału przedszkolnego odniosła sukces.
Paulinka Ziembicka zdobyła I miejsce . Piękne wykonanie pastorałki "Oto nadszedł czas", będziecie mogli posłuchać podczas koncertu noworocznego w naszej szkole, na który już dziś zapraszamy!
Brawa dla Paulinki!!!

























