Dzień Edukacji Narodowej, obchodzony 14 października to święto wszystkich pracowników oświaty. W tym ważnym dniu składamy naszym nauczycielom i pracownikom obsługi życzenia: dużo zdrowia, pogody ducha, radości i dumy z wykonywanej pracy. Uczniowie przygotowali wyjątkową akademię pełną uśmiechu, muzyki i ciepłych słów wdzięczności. Nie zabrakło wzruszeń, humoru i braw. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej pięknej uroczystości.
Kochani Nauczyciele i Pracownicy Obsługi!
Życzymy Wam nieskończonej pasji, cierpliwości i radości z każdego dnia spędzonego z nami. Niech magia nauczania i pracy z nami codziennie przemienia zwykłe chwile w niezwykłe wspomnienia. Dziękujemy Wam za wszystko, co dla nas robicie!
Uczniowie SP nr 1

























