Dziś w klasach 1–3 było bardzo miło i radośnie – wszystko za sprawą Dnia Kobiet.
Chłopcy pamiętali o swoich koleżankach i paniach, składając życzenia
oraz wręczając drobne upominki i kwiaty.
Nie zabrakło uśmiechów i dobrej atmosfery.
Wszystkim naszym małym i dużym Kobietom życzymy
dużo radości, uśmiechu i spełnienia marzeń!

























