Ekologiczna wiosna w naszej Jedynce
W ramach obchodów Tygodnia Ziemi w świetlicy szkolnej odbyły się twórcze eco‑warsztaty, podczas których uczniowie malowali ozdobne deseczki oraz tworzyli zwierzęta 3D z materiałów pochodzących z recyklingu.
Uczniowie wzięli również udział w rozmowie o tym, jak dbać o środowisko i dlaczego ponowne wykorzystanie przedmiotów ma tak duże znaczenie dla naszej planety. Ważnym punktem spotkania było obejrzenie krótkiej scenki ekologicznej z elementami teatru, przygotowanej przez uczniów klasy 3b.
Warsztaty skierowane były do klas drugich i trzecich. Uczniowie pracowali z ogromnym zaangażowaniem, a wspólne działania sprzyjały integracji międzyklasowej.
Świetlica po raz kolejny okazała się miejscem, w którym można nie tylko miło spędzić czas po lekcjach, ale także rozwijać kreatywność i odkrywać, że sztuka może iść w parze z troską o środowisko .
Tydzień Ziemi w naszej Jedynce trwa — a my nadal działamy ekologicznie, twórczo i z pasją!


























