Serdecznie dziękujemy Adamowi za wspaniały udział w Powiatowym oraz Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym.
Jako najlepszy w powiecie reprezentowałeś naszą szkołę w zmaganiach wojewódzkich.
Pokazanie się w takich konkursach to wielkie osiągnięcie.
Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni.
Pamiętaj, że każda zapamiętana zasada ortograficzna to Twój osobisty sukces, który przybliża Cię do mistrzostwa w pisaniu.
Nie zwalniaj tempa i rozwijaj swoją pasję!
Brawa dla Adama!
Archiwum
27-04-2026Data publikacji, 27-04-2026 Dariusz BaduraAutor, Dariusz Badura 69Ilość wyświetleń, 69
























