Wielkie gratulacje dla naszych reprezentantów – Przemka i Kamila z klasy 8 oraz Jerzego i Pawła z klasy 7 – którzy godnie reprezentowali szkołę w powiatowym konkursie „Robot i ja”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Branżowe Centrum Umiejętności w PCKiU w Wodzisławiu Śląskim.
Uczniowie zmierzyli się w dwóch wymagających konkurencjach:
Budowanie wieży przy pomocy robotów przemysłowych ABB;
Wyścigi „Follow the line”, sprawdzające umiejętności programowania.
Jesteśmy niezwykle dumni, ponieważ zespół Jerzego i Pawła zajął PIERWSZE MIEJSCE! Brawo, chłopaki!
Gratulujemy Wam ogromnej wiedzy z zakresu robotyki i życzymy kolejnych sukcesów w świecie nowoczesnych technologii!


























