Dyrektor i nauczyciele serdecznie zapraszają na inaugurację nowego roku szkolnego, bo już tęsknimy za Wami. Intensywnie przygotowujemy się na Wasze przyjście!
Szczegóły poniżej.
Dnia 4 września 2023r. rozpoczęcie roku szkolnego
Klasy II, III, IV, V, VI, VII, VIII - godzina 9.00 - hala sportowa
Klasy I - godzina 11.00 - hala sportowa
W tym wyjątkowym dniu wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy.
Wnioski dotyczące zapisu dziecka do świetlicy szkolnej i korzystania z obiadów - można pobrać u intendentki szkolnej oraz kierownika świetlicy i do dnia 06.09.2023 r. Jednocześnie informujemy, że szkoła zapewnia zajęcia świetlicowe dla uczniów, którzy pozostają w szkole dłużej ze względu na czas pracy rodziców (oboje rodzice pracują zawodowo).
UWAGA - wnioski można pobrać również ze strony szkoły odpowiednio w zakładce Dokumenty
























